Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Зона Б-18
650 €
1 271.29 лв.

(10.32 €, 20.18 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 21:12 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 56 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
2-ри от 7
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

НОВ 2024 !!!
Комуникативно място близо до МЕТРОСТАНЦИЯ 'КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ'. Транспортни връзки за всички посоки на София.
Нова луксозна сграда с А16 от лятото на 2024г.Апартаментът е на първи жилищен етаж над магазини. Състои се от просторна дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и коридор. Луксозни довършителни работи, Напълно обзаведен с нови луксозни мебели. Отопление ТЕЦ, Климатик.

КЛЮЧ в агенцията. За огледи Мончев 0882 427 984.

Оферта 14431
За контакт:
0882427984
Брокер:
Михаил Мончев
0886067888
Офис: 02/9866668
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД
0888660255, 0886067888 ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ
ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
globalservices.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, УЛ. СОФИЙСКИ ГЕРОЙ 3Б, ЕТ.3
http://www.gsestates.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Зона Б-18
Обява: 2c177947357445974

650 €
1 271.29 лв.
История на цената
(10.32 €, 20.18 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Зона Б-18

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Зона Б-18 Наеми на Двустайни апартаменти