Продава КЪЩА
област Габрово, с. Янтра
135 000 €
264 037.05 лв.

(900 €, 1 760.25 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:25 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 173 пъти.
Площ:
150 m2
Двор:
1550 m2
Строителство:
Гредоред, Въведен в експлоатация 1950 - 1959 г.

Описание на имота:

?Продавам къща в с. Янтра, обл. Габрово, директно от собственик без комисионна
135 000
Двуетажна къща (150 кв.м.) с 3 спални и двор 1550 кв.м., разположена на тиха асфалтирана улица близо до центъра на селото.
? 14 км от Дряново | 20 км от Габрово | 38 км от Велико Търново
? Просторна дневна с камина ? 3 спални + баня с вана ? Веранда с красива гледка ? Локално отопление + климатици
? Допълнителна постройка 80 кв.м. с потенциал за жилище ? Голям двор, сондаж за вода ? Навес 200 кв.м., работилница, склад
? Продава се обзаведена
? Огледи с предварителна уговорка: 0899033515

? House for sale in Yantra village, Gabrovo region directly from the owner (no commission) 135,000
Two-storey house (150 sq.m.) with 3 bedrooms and a 1,550 sq.m. yard, located on a quiet asphalt street close to the village center.
? 14 km from Dryanovo | 20 km from Gabrovo | 38 km from Veliko Tarnovo
? Spacious living room with fireplace ? 3 bedrooms + bathroom with bathtub ? Veranda with a beautiful view ? Local heating system + air conditioners
? Additional building (80 sq.m.) with potential for residential use ? Large yard, private water well (borehole) ? 200 sq.m. shed, workshop, storage space
? Sold fully furnished
? Viewings by appointment only: +359 899 033 515
Особености
Гредоред
Обзаведен
За контакт:
0899033515
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Габрово, с. Янтра