Агенция за недвижими имоти ДАНИ КОНСУЛТ предлага за продажба ремонтирана двуетажна къща с двор в с. Поликраище, което се намира на 14 км. от гр. Велико Търново и на 7 км. от гр. Горна Оряховица. Сградата е с РЗП от 141.20 кв.м. и има следното разпределение: първи етаж - входно антре, коридор, трапезария с кухненска част, спалня и килер; Втори етаж- коридор, три спални, баня с тоалетна и тераса. Връзката между етажите е посредством външно стълбище. Към имота има прилежащи постройки: лятна кухня със ЗП 24.50 кв.м., състояща се от кухня и склад, стопанска постройка със ЗП 18 кв.м., втопостепенна сграда за допълващо застрояване със ЗП 71.20 кв.м., където са разположени: гараж със ЗП 20.90 кв.м., склад със ЗП 31 кв.м., навес със ЗП 19.20 кв.м. и масивен склад със ЗП 8 кв.м. Къщата е изцяло ремонтирана- PVC дограма, интериорни врати, подови настилки- ламинат и теракот, гипсокартон във стаите, санирана и облицована със сайдинг, нови ВИК и ел. инсталации. Продава се обзаведена и оборудвана, във вида от снимките. Има трифазен ток и канализация. Дворът е 780 кв.м, поддържан и облагороден с плодни дръвчета и зеленина, в него има външна чешма, външна тоалетна и кладенец. Достъпът до имота е целогодишен, по асфалтов път.
Селото е добре благоустроено, има детска градина, училище, магазини, заведения, автобусен траспорт и други. Това наше предложение може да се окаже подходящо за Вашият нов дом или вила за отдих.
Брокер на офертата: Даниела Христова
Техническа и юридическа обезпеченост на всички сделки! Безплатно съдействие за банков кредит!
Горепосочените снимки и информация са предоставени и одобрени от собственика, същите са публикувани с неговото съгласие!
ТРАНСПОРТНИ И ХАМАЛСКИ УСЛУГИ.
Почистване на апартаменти, стари къщи. Изнасяне на стари мебели, почистване на мазета и тавани, парцели, косене на тревни площи.
Ремонт и изграждане на ел. инсталации.
ИНТЕРИОРЕН ДИЗАЙН.
Виж всички обяви в danikonsult.bazar.bg или тук



