Продава 3-СТАЕН
област Хасково, гр. Димитровград
84 500 €
165 267.64 лв.

(971 €, 1 899.11 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:37 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 184 пъти.
Площ:
87 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

? ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА! Агенция Колев Консулт продава тухлен тристаен апартамент в гр. Димитровград, център

? Площ: 87 кв.м
? Етаж: 3 от 4

? Разпределение на имота:
две спални
хол с кухня
баня с тоалетна
два килера
? Характеристики и предимства:
?? След основен ремонт
?? Предлага се за продажба с всички мебели и електроуреди
?? Тухлено строителство
?? Отлична локация
Имотът е готов за нанасяне и е отличен както за живеене, така и за инвестиция.

? СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ

? Цена: 84 500
? Цената подлежи на договаряне

? Намери своя мечтан дом с нас

?? Венета Тонева 0894918196
?? Сийка Лозева 0876737391
Особености
Тухла
За контакт:
0894918196
Агенция:
КОЛЕВ КОНСУЛТ
0876737391
КОЛЕВ КОНСУЛТ logo
В imot.bg от 2023 г.
kolevkonsult.imot.bg
Адрес:
област Хасково, гр. Димитровград, Бул.Трети март 7
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Хасково, гр. Димитровград
Обява: 1c177798822571669

84 500 €
165 267.64 лв.
История на цената
(971 €, 1 899.11 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Хасково, гр. Димитровград

Виж още имоти от гр. Димитровград или още Тристайни Апартаменти в гр. Димитровград, Хасково
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Хасково гр. Димитровград Тристайни апартаменти