Продава 3-СТАЕН
област Хасково, гр. Димитровград
80 500 €
157 444.32 лв.

(894 €, 1 748.51 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 13:55 на 3 май, 2026 год.
Обявата е посетена 136 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
3-ти от 4
ТEЦ:
Лок.отопл.
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.

Описание на имота:

Апартамента се състои от: просторен хол, две спални, баня, тоалетна.
Към апартамента има прилежащo мазе.
Намира се в близост до площада на Община Димитроград.
В района около имота има паркови пространства и градинки. В близост има училища, магазини и детски градини.
Имота се предлага от собственик.
Не се дължи комисионно възнаграждение при директен клиент.
Особености
Тухла
За контакт:
0887923390
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Хасково, гр. Димитровград
Обява: 1c177780442192499

80 500 €
157 444.32 лв.
История на цената
(894 €, 1 748.51 лв./m2)

Не се начислява ДДС
0887923390
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Хасково, гр. Димитровград

Виж още имоти от гр. Димитровград или още Тристайни Апартаменти в гр. Димитровград, Хасково
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Хасково гр. Димитровград Тристайни апартаменти