ПОРТФОЛИО БП/ PORTFOLIO BEST PROPERTIES/ www.portfoliobp.com
Код:PORTFOLIO
Представя в продажба тристаен апартамент с фронтална гледка море в елитен комплекс в гр. Свети Влас!
Dolce Vita се намира само на 50 метра от красивия пясъчен плаж и предлага типична средиземноморска архитектура и панорамна гледка към античния град Несебър.
Той се състои от няколко комфортни апартамента и студия с просторни тераси. Плувен басейн, включващ детска секция, и хубав италиански ресторант правят комплекса идеалното място за спокойна почивка.
Имота е с обща площ от 80 кв.м и се състои от просторна всекидневна с кухня, широка тераса, две спални помещения, баня и санитарен възел, антре и коридор.
Апартаментът е подходящ за целогодишно пребиваване, ваканционен имот, както и за инвестиционен имот с гарантирано висока доходност чрез отдаване под наем.
Уважаеми клиенти и колеги, моля свържете с отговорният брокер по тази оферта!
Можете да разгледате нашето селектирано портфолио имоти на адрес www.po
rtfoliobp.com!
Отговорен брокер : Чавдара Георгиева
ПОРТФОЛИО БП е Агенция за недвижими имоти оперираща на територията на градовете София, Бургас и Южно Черноморие! Виж по-малко... Виж повече