Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Публикуване Търсене Нови сгради Агенции Новини Кредити + Още... Моят имот
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
на 5 мин от плажа
249 136 €
487 267.66 лв.

(2 265 €, 4 429.95 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 14:26 на 17 октомври, 2025 год.
Обявата е посетена 330 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
6-ти от 7
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:


Апартаментът се намира н 3-4 мин пеша от плажа. Състои от: антре, дневна с кухненски бокс, 2 спални, баня / wc, балкон. Имотът ще е завършен до ключ, банята напълно оборудвана.Жилищата в комплекса се предлагат в изпълнение до ключ . Баните ще са напълно завършени и оборудвани, стаите ще са изпълнени до ключ без мебели. В комплекса са достъпни парко места за покупка.
Комплекса предлага 27 апартамента студия, двустайни и тристайни апартаменти.Комплексът ще бъде завършен декември 2025 година, което позволява покупка в етап на строителство с отложено плащане на вноски.
Архитектурният образ на сградата може да се отнесе към възрожденската архитектура. На лице са характерните за този стил материали и визия с еркери и изнесени стрехи на покрива.В непосредствена близост до комплекса се намират всички удобства и забележителности плажове, яхтено пристанище, магазини, ресторанти, кафенета, центрове за красота и СПА, Амфитеатър, и много други.Комплекса е разположен в подножието на Стара Планина.
Близо деветнайсет километрова екомрежа, обхваща подножието на източна Стара планина. По пътя туристите имат възможност да видят редки и защитени растителни и животински видове. Някои от които са включени в Червената книга на България, чешми с изворна вода, беседки и заслони, каменни параклиси с икони на православни светци по протежението на цялата екопътека, което прави разходката изключително интересна и любознателна.
17373
Виж всички обяви в premiermaster.bazar.bg или тук
Особености
Тухла
С преход
Асансьор
С паркинг
За контакт:
0894481514
Агенция:
ПРЕМИЕР
0894 481 514
ПРЕМИЕР logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
premiermaster.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к.Лазур 153, партер
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
на 5 мин от плажа
Обява: 1c174800807337742

249 136 €
487 267.66 лв.
История на цената
(2 265 €, 4 429.95 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас, на 5 мин от плажа

Виж още имоти от гр. Свети Влас или още Тристайни Апартаменти в гр. Свети Влас, Бургас
Още обяви в imot.bg
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | СТАТИСТИКА | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ТОП ОФЕРТА | Въпроси и предложения към imot.bg
Резон Медия | Имоти | Автомобили | Работа | Новини | Обяви | Преводи и легализация 2002-2025 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: