БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА!
Предлагаме за продажба нов комплекс Елитония Гардънс 4' намиращ се на 400 метра от морето и пясъчния плаж Олимпийски надежди и на 300 метра до центъра на Равда. В близост има целогодишно отворени ресторанти, супермаркети и кафенета.
Елитония Гардънс 4 (Elitonia Gardens 4) е продължение на вече изградените комплекси Елитония Гардънс 1, (Elitonia Gardens 1), Елитония Гардънс 2 (Elitonia Gardens 2) и Елитония Гардънс 3 (Elitonia Gardens 3). Всички тези комплекси са 20 000 кв.м. м.
На голяма територия ще бъде създадена прекрасна зона за отдих за обитателите на комплекса с басейн и алеи, озеленени от ландшафтен дизайнер. Територията е украсена с разнообразни растителности, беседки, алеи за разходка, оградена с елегантни фенери. Теренът е изцяло ограден.
Комплексът се характеризира със своя впечатляващ архитектурен облик, впечатляващ екстериор, интериор и най-високо качество на строителство и изработка във всеки детайл.
Използването на най-добрите материали
и съвременни технологии дава възможност да се отговори на високите изисквания на клиентите.
Елитония Гардънс 4 (Elitonia Gardens 4) е пететажна сграда с два корпуса и предлага на купувачите богат избор от апартаменти, с площ от 45 до 135 кв. м.
Комплексът разполага с подземен паркинг и гаражи, складове и места за велосипеди.
Строителството на комплекса започна през януари 2024 г.
Комплексът трябва да бъде завършен май 2025г.
На разположение на клиентите са едностайни, двустайни и тристайни апартаменти с комфортно разпределение, подходящи за всяко семейство. Има възможност за закупуване на паркомясто в подземния гараж.
Виж по-малко... Виж повече